Továrenská 2108/64
953 01 Zlaté Moravce

Po - Pi: 7:00 - 16:00
So: zatvorené
Ne: zatvorené

Tel.: 037/6403333
E-mail: vion.zm@vion.sk
Fax.: +421 37 6403337

  • Váš spoľahlivý partner OD ROKU 1998

    Referencie

Profil spoločnosti

Akciová spoločnosť ViOn, a.s. so sídlom v Zlatých Moravciach začala svoju činnosť v roku 1998. Jej aktivity sú pokračovaním firmy Viliam Ondrejka – ViOn, Machulince, ktorá vznikla v roku 1991. Súčasné pôsobenie spoločnosti možno rozdeliť na stavebnú a obchodnú činnosť. Svojou štruktúrou a počtom zamestnancov patrí medzi stredne veľké podnikateľské subjekty.

Medzi jej ďalšie podnikateľské aktivity patrí: vykonávanie inžinierskych stavieb, vrátane vybavenia sídliskových celkov, vykonávanie bytových a občianskych stavieb, maloobchod so stavebným materiálom, prenájom strojov, prípravné práce na stavbu, demolácie a podzemné práce, recyklácia stavebného materiálu, reštauračné a hotelové služby. Spoločnosť ViOn, a.s. používa systém manažérstva kvality podľa normy STN EN  ISO 9001.

Priemerný počet zamestnancov: 350.
Firma využíva aj služby živnostníkov podľa potreby stavieb.
Akciová spoločnosť celú produkciu stavebnej činnosti realizuje v tuzemsku.

Firma ViOn spolupracuje so stavebnými firmami a to hlavne STRABAG Bratislava, Doprastav Bratislava, Cesty Nitra, Eurovia.

MECHANIZAČNÉ VYBAVENIE A DOPRAVNÉ VOZIDLÁ

ViOn pracuje so špičkovými stavebnými strojmi Caterpillar, Komatsu a JCB a Volvo. Z mechanizácie sú to bagre od 5 do 25 ton, dozermi, nakladačmi s objemom lyžíc od 1 do 4 m³, traktor-nakladačmi a gredermi. Na prepravu sypkého materiálu využívame auta s nosnosťou od 3 do 25 ton, na prepravu kusového materiálu auta s hydraulickou rukou, disponujeme aj vlastnými domiešavačmi s objemom od 5 do 10 m3 a betónpumpou s dosahom 36 metrov. Vlastníme aj flotilu obslužných aut pre stavbyvedúcich.

Naši partneri