Jedálny lístok

Cenník

Továrenská 2108/64
953 01 Zlaté Moravce

Tel.: 037/640 33 11
E-mail: recepcia@hotelvion.euNÁŠ HOTEL

Služby hotela ViOn využívajú na športové sústredenia na zimnú a letnú prípravu futbalové kluby a reprezentácie zo Slovenska i zahraničia. V hoteli sa nachádzajú dve kongresové miestnosti. Jedna má kapacitu 30, druhá 130 miest. Obe sú vybavené potrebnou technikou pre školenia. Väčšia z miestností je vhodná aj na usporiadanie svadieb, stužkových, rodinných osláv, stretnutí a podobne. V areáli hotela sa nachádza aj vináreň pre asi 35 hostí, vhodná na posedenie v súkromí. Počas futbalových zápasov slúži ako VIP miestnosť pre pozvaných hostí.

Ubytovanie v hoteli ViOn je zabezpečené v 28 jedno-, dvoj- a trojlôžkových izbách a troch apartmánoch. Kapacita hotela je 69 lôžok s možnosťou 14 prísteliek. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, kúpeľňu, káblovú televíziu, telefón, chladničku Samozrejmosťou je všade dostupné bezplatné vysokorýchlostné wifi pripojenie.

  • reštaurácia a stravovanie

  • oslavy a sústredenia

  • relax a zábavaSTRAVOVANIE

Stravovanie je zabezpečené v štýlovej nefajčiarskej reštaurácii s kapacitou 70 miest so širokým výberom jedál. V ponuke býva aj pestré denné menu, no sme pripravení vyhovieť aj náročnejším, výbornými jedlami na objednávku. Alebo sa dá u nás vychutnávať skvelá kávička pri dennej tlači.

 

RELAX A ZÁBAVA

Hotel ViOn má k dispozícii aj vlastnú posilňovňu, po cvičení sa dá zaplávať si v bazéne, alebo sa nechať rozmaznávať v perličkovom kúpeli, či zbaviť sa toxínov v útulnej saune. V prípade nepriaznivého počasia, sa dá využiť reštauračný bar, alebo si zahrať biliard.

Naši partneri